قوانین نمایندگی ها

ماده 5: تعهدات تیک ناب

1-5: تیکناب می تواند هر زمان که لازم بداند نماینده ای جهت نظارت بر فعالیت نمایندگان فروش به منطقه اعزام نماید.

2-5: تیکناب نباید نماینده را خارج از قرارداد ملزم به فعالیت و کار کردن در زمان خاصی نماید.

3-5: این قرارداد هیچ گونه تعهد استخدامی برای تیکناب ایجاد نمی کند و از شمول قانون بیمه و کار خارج است .

4-5: تیکناب موظف است به تعهدات کتبی و قانونی خود به نماینده عمل کند.

5-5: تیکناب می تواند طرح جوایزو یا پاداش برای نمایندگان به صورت های متفاوت در صورت صلاح دید اجرا نماید که این طرح ها رابطه ی مستقیم با مبلغ فروش نماینده در آخر هر ماه خواهند داشت.

6-5: تیکناب موظف است ظرف مدت 24ساعت بعد از درخواست تسویه ی نماینده از فروش کالا یا خدمات،مبلغ درخواست شده را به حساب شخصی اعلام شده واریز نماید .

7-5: تیکناب متعهد است نسبت به تحویل خدمات و کالای خریداران، که مطابق شرایط تنظیم گردیده اقدامات لازم را با توجه به امکانات شرکت حتی الامکان در اسرع وقت انجام دهد.

8-5: شرکت در راستای ایجاد رویه واحد در طرح درآمد زایی و نحوه ی فروش خود ،مذاکره با مشتری و تبلیغ کالاها و خدمات،ارتقاء سطح علمی اعضاء و سایر موارد مورد نظر خود،در فواصل زمانی مشخصی که تعیین و از طریق پل های ارتباطی خود به نمایندگان اطلاع رسانی خواهد کرد،دوره ها و کلاس های آموزشی لازم را برای اعضاء و نمایندگان برگزار و به طور مستمر اعضاء را در جریان اطلاعات ضروری در مورد تغییرات کمی و کیفی یا تغییر قیمت یا شیوه فروش محصولات و خدمات شرکت قرار خواهد داد.

9-5: شرکت مجاز است در هر زمان،قراردادهای مشابه با قرارداد حاضر را با شخص حقیقی و یا حقوقی که صلاح و لازم بداند منعقد نماید و لذا انعقاد این قرارداد هیچ گونه انحصاری برای نماینده ایجاد نخواهد کرد.

10-5:شرکت فقط شخصی که مشخصات وی در میز کار (پنل کاربری) اینترنتی ثبت شده و در تارنمای شرکت به نشانی www.tiknab.ir درج شده است را به عنوان نماینده به رسمیت خواهد شناخت و هر گونه توافق و روابط نماینده با هر شخص دیگر مبنی بر مشارکت در فعالیت یا هر عنوان دیگر،تعهدی برای شرکت ایجاد نخواهد کرد

ماده 6: شرایط و تعهدات نماینده فروش

1-6: طبق ماده 1208 و 89 قانون مدنی شرایط سن مجاز برای عقد این قرارداد 18 سال تمام می‌باشد.

2-6: نماینده متعهد است در کلیه برنامه های آموزشی و توضیحی ارائه شده توسط شرکت اعم از سمینارها و دوره های آموزشی و آزمون های تعیین سطح و... با هدف بروز رسانی اطلاعات و آشنایی نسبت به شرکت و خدمات و محصولات آن و نحوه ی کسب و کار،شرکت نموده و عدم حضور نماینده در فعالیت ها و برنامه های یاد شده از موجبات لغوعضویت نماینده است.

3-6: نماینده متعهد است صرفا نسبت به بازاریابی خدمات و محصولات شرکت به شیوه ی مورد تایید شرکت اقدام نموده و اطلاعات درست را در مورد خدمات،محصولات،آموزش و سایر موارد را از سایت رسمی شرکت استخراج و دقیقا مطابق آن عمل نماید و از هرگونه تبلیغات نادرست و اغواگرانه پرهیز نماید،در صورت عدم رعایت مفاد این بند نماینده ضامن خسارات وارده به برند و خدمات شرکت خواهد بود.

4-6: نماینده متعهد است تحت هر عنوان از فروش منابع منتشره شرکت (جزوات آموزشی،بروشور،خبرنامه،فایل های صوتی و تصویری،کاتالوگ و...) خودداری نموده و فقط از نوشته جات رسمی ارائه شده توسط شرکت از قبیل فرم ها،کاتالوگ ها و سایر ابزارهای مورد تایید شرکت برای توضیح و معرفی خدمات یا کالا استفاده نماید.

5-6:نماینده متعهد است در کلیه مذاکرات و عقد قراردادها ،خود را نماینده شرکت معرفی نموده و از انعقاد و امضاء هرگونه قرارداد از طرف یا بنام شرکت با هر شخص حقیقی یا حقوقی خودداری نماید.همچنین نماینده هیچ گونه وکالتی از طرف شرکت ندارد.

6-6: نماینده فروش متعهد می گردد که بدون هماهنگی کتبی شرکت هیچ گونه فعالیتی خارج از حوضه عملیاتی خود نداشته باشد.

7-6: نماینده فروش ضامن کلیه تعهداتی می باشد که انجام می دهد و شرکت هیچ گونه تعهدی در قبال آنها ندارد مگر تعهداتی که قبلا با هماهنگی کتبی شرکت انجام گرفته باشد.

8-6: نماینده فروش باید کلیه فروش ها را از طریق اپلیکیشن یا سایت رسمی شرکت انجام دهد و حق گرفتن هیچ گونه وجه نقد از مشتری ندارد.در صورت انجام تخلف، کد نمایندگی نماینده فروش به مدت 3 ماه غیر فعال خواهد شد ودر صورت تکرار تصمیمات لازمه اتخاذ خواهد شد.

9-6:نماینده فروش متعهد می گردد که به عنوان امین شرکت،حافظ منافع شرکت بوده و هیچ گونه اقدامی علیه شرکت انجام ندهد در غیر این صورت مسئول می باشد.از انجایی که اطلاعات شرکت به عنوان سرمایه های نهفته شرکت محسوب می گردد رعایت دقیق حفظ اسرار و امور شرکت به عنوان اصل امانت دار واجب و لازم الاجرا است.

10-6:از آنجایی که مشتریان، نماینده فروش را به نام شرکت می شناسند و اثر عملکرد اخلاقی،تبحر و توانمندی ایشان به عنوان اثر مثبت شرکت تلقی می گردد و اثر منفی ایشان را به عنوان اثر سوء برشمرده و خدشه به اعتبار شرکت خواهد بود،فروشنده با اهتمام کامل در جهت ارتقاء اعتبار نافذ شرکت کوشا خواهد بود و متعهد به رعایت نظم و انضباط (حضور به موقع،نظم و ترتیب در امور جاری) و رعایت موازین و شئونات اسلامی (صداقت در گفتار و عمل و ظاهر آراسته و شایسته،دوری جستن از غیبت و زیاده گویی،جلو گیری از اسراف) می باشد .

11-6:نماینده موظف به آموزش پذیری کامل توسط مربی معرفی شده می باشد و به طور رسمی مربی پیشنهادی را به عنوان مربی خود می شناسد.